KLASA III a - wychowawca mgr Iwona Malczyk
2021-07-15
1. Baran Karolina
2. Grochal Wojciech
3. Huber Piotr
4. Karaś Piotr
5. Kołodziejczyk Mateusz
6. Kopeć Magdalena
7. Kotwica Anna
8. Kuc Jacek
9. Lesiak Justyna
10. Lisowski Piotr
11. Misiowiec Daniel
12. Młodawska Sylwia
13. Młynarczyk Michał
14. Nowek Magdalena
15. Rurarz Sebastian
Czytaj
Więcej
o: KLASA III a - wychowawca mgr Iwona Malczyk
KLASA III b - wychowawca mgr Lidia Dąbrowska
2021-07-15
1. Alkordi Omar
2. Bilski Bartosz
3. Ciura Marzena
4. Duda Piotr
5. Garbacz Karolina
6. Góral Weronika
7. Górecki Patryk
8. Grabusiński Paweł
9. Jedynak Łukasz
10. Jedynak Katarzyna
11. Jerzewska Anna
12. Klusek Mateusz
13. Matyszczak Mateusz
14. Mazur Agnieszka
15. Piątek Aleksandra
16. Polak...
KLASA III c - wychowawca mgr Eliza Woźniak
2021-07-15
1. Arend Krzysztof
2. Boczek Wojciech
3. Chrapek Małgorzata
4. Ciaś Krystian
5. Dudzic Damian
6. Duma Marek
7. Głowacki Daniel
8. Górnik Robert
9. Kędzierski Kamil
10. Kij Adrian
11. Kij Sabrina
12. Krupa Katarzyna
13. Lasota Karol
14. Lipnicki Michał
15. Matynia Agnieszka
16. Matynia...
KLASA III d - wychowawca mgr Joanna Bernat
2021-07-15
1. Bartosińska Aleksandra
2. Bosiak Paula
3. Chrzan Irnina
4. Chrzan Marcin
5. Ilis Marta
6. Karlikowska Klaudia
7. Kawecki Adam
8. Kołacz Łukasz
9. Koriat Ewa
10. Kowalczyk Wojciech
11. Krupa Robert
12. Kruś Michał
13. Lisowski Michał
14. Młodawska Katarzyna
15. Moczarska Monika
Czytaj
Więcej
o: KLASA III d - wychowawca mgr Joanna Bernat
KLASA III e - wychowawca mgr Stanisława Kij
2021-07-15
1. Bednarz Adrian
2. Gębska Olga
3. Jankiewicz Artur
4. Jedynak Edyta
5. Kowalczyk Kinga
6. Kugiel Beata
7. Kowalczyk Ewa
8. Kusztal Przemysław
9. Lisowski Mateusz
10. Melnarczyk Karolina
11. Milner Emil
12. Młodawska Michalina
13. Młodawska Monika
14. Młynarczyk Maciej
15. Olczyk Daniel
Czytaj
Więcej
o: KLASA III e - wychowawca mgr Stanisława Kij
KLASA III f - wychowawca mgr Katarzyna Jędrzejczyk / mgr Barbara Kawecka
2021-07-15
1. Bukowski Michał
2. Chrzan Paulina
3. Cygan Katarzyna
4. Dzwonnik Kamila
5. Garbacz Dominika
6. Garbacz Paweł
7. Jedynak Kamil
8. Jedynak Tomasz
9. Kocelak Krzysztof
10. Kowalczyk...
Strona: 1/2
- Strona 1
- Strona 2
- Następna strona
- Ostatnia strona